Domů
NOVINKY
SAMCI
SAMICE
NA PRODEJ
PLÁNUJEME
ODCHOVY
DĚTI A MORČATA
FOTOGALERIE
ODKAZY
KONTAKT
NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

 

 
 1.10.2009 - Dne 19.9. se narodil 1. vrh v naší chovné stanici po Bonavista Gotenholz a Joshua Gotenholz - foto zde
6. září 2009 -  dovezli jsme si domů Edisona Cavia Doro od Doroty Debské, které za něho moc děkujem. Edison přicestoval čisťoučký a vymazlený. Věříme, že Edík půjde ve šlépějích svého otce i matky.
 Edíka nám dovezli z Polska Míša a Ondra Jezerkovští, kterým za to MOC děkujem. Opět jsme se přesvědčili, že jsou to úžasní lidé, kteří mě nabídli pomoc při dovozu a Edíka doma také nějakou dobu měli. Starali se o něho výborně, po cestě i doma, což bylo na něm vidět.  Když už jsme se k nim vetřeli , prohlédli jsme všechny morčátka a také čerstvě narozené mimi po Rubině. Míša nám ukázala kráááásnou 2 denní samičku  Seevu, která má předpisové rozložení barev a je kráásně tmavě hnědá. Jen mě mrzí, že jsem zaváhala, měla jsem využít míšiny nepozornosti a šup s ní do kapsy :-)))) tak snad příště :-)
Taky jsme viděli novou morčárnu a mám pocit, že všude se staví nové morčárny ........ ale i u nás už se nad ní začíná přemýšlet, takže je to na dobré cestě, nic se nesmí uspěchat . V září příštího roku určitě bude :-)))
5.září 2009 - Oznamujeme, že Bonča je na 100% březí, takže v dohledné době se narodí 1. mimča v naší chs - rezervace jsou možné na e-mailu jaroslava.chuda@email.cz

23.července 2009 - Máme novou coronetku a to Jingle de Grande

12. července 2009 - Úvodní fotky u morčat + nové fotky ve fotogalerii

11. července 2009
Poděkování:
Andree Ilmarr
za to, že nám prodala naše první morčátka, že jsme mohli začít s tak kvalitní krví a HLAVNĚ poděkování Míše a Ondrovi (Jezerka) protože oni mě pomohli v komunikaci s Andreou, byli vždy milí a ochotní pomoct a poradit a ochotně se mnou konzultují různé mé šílené nápady a vysvětlují.
Děkuji Dorotě, že mám možnost získat tak výjimečnou krev

11.července 2009 - Založení webu